דף פייסבוק      גוגל+      ערוץ יוטיוב 930.co.il
דף הבית   |   התחברות לאתר   |   הרשמה לאתר   |   כניסה

סוגי הסוככים הקיימים ושימושם לעסק

קישור: המרכז הישראלי לסוככים   מספר צפיות: 642   כותב: hhl-g

תאריך פרסום: 23/10/2017 21:19:13

סוכך זרועות סוכך זרועות הנו סוכך ידני ו/או חשמלי עמיד מפני סוגים שונים של מזג אוויר ומשמש בדרך כלל להצללות וכיסוי פתחים כמו מרפסת שמש , חלון וטרינה זכוכית ועוד…

סוכך קבוע סוככים קבועים כשמם כן הם , מדובר בפתרון הצללה קבוע הרכבת סוכך קבוע נעשית פעם אחת ומחזיקה מעמד לאורך שנים.

תוך שהיא מספקת פתרון ארוך טווך למקום המיועד להצללה מכאן שסוככים קבועים בעצם הופכים לחלק מהמבנה ולכן חשוב להקפיד שיראו טוב בעיצוב ותכנון ומשום שאינם נפתחים , נסגרים או משנים זווית ונשארים קבועים כמו שהתקינו אותם.

סוכך מרקיזה סוכך מרקיזה מתקפלת – הכוונה היא סוכך בצורת רבע עיגול הבנוי משלד אלומיניום וכיסוי בד ו/או שמשונית מחומר פלסטי PVC.

בסוכך מרקיזה מערכת צירים המאפשרת לשלוט בקלות על קיפול פתיחה וסגירת הסוכך וניתן להזמין גם סוכך מרקיזה חשמלי למי שמעדיף אפשרויות קיפול פתיחה וסגירה ושליטה קלים יותר על כל המערכת.

פרגולות אלומיניום משמשות בתי עסק רבים הזקוקים לכיסוי מקומות גדולים ופתוחים מחוץ למבנה סגור המיועדים לארח ולהכיל מספר רב של אנשים וקהל רחב , מדובר בפרגולות מסוג איכותיות מסוג חדשני חדשניות וייחודי אשר אמורות לתת מענה לצרכים הנ"ל ולספק סגירה מקסימלית למרחב אותו רוצים לכסות כגון מסעדה גן אירועים וכדומה. פרגולת אלומיניום עומדת בקלות בכל תנאי מזג אוויר.

סוכך חלון כשאומרים סוכך חלון מדובר בסוכך דקורטיבי פשוט ויעיל המשמש לצורכי הצללה ומהווה פתרון הצללה פרקטי לבית עסק עם אפשרות לשדרג ולהוסיף לו אביזר הנקרא "קסטה" , סוכך קסטה – הסוכך מתקפל לתוך קסטה סגורה השומרת עליו.

סוככי מסך – סככה נופלת משמשים לצורך הסתרת שמש או לחלופין הגנה מפני גשם , כשאומרים סוכך מסך מתכוונים לפתרון סגירה ו/או כיסוי המבנה בצידו הקדמי או כל כל צד אחר לצורך כיסוי זווית מסוימת החשופה לתנאי מזג אוויר שונים. סוכך מסך הנו פתרון כיסוי יעיל משמש לסגירת מקומות חיצוניים בדרך כלל כמו מסעדות , בתי קפה , קיוסקים וחנויות מזון מהיר, סוככי מסך מהווים פתרון מושלם למטרות הצרכים של עסקים כאלו.

חידוש ותיקון סוככים חברת המרכז הישראלי לסוככים מציעה פתרונות של תיקון וחידוש סוככים קיימים. חידוש כל סוגי הסוככים כולל החלפת זרועות לסוכך , החלפת בדים ועוד…

נשמח לעמוד לרשותכם בליווי צמוד החל מפגישה עם נציג מטעמינו לצורך התאמת סוכך ופתרונות קירווי אשר יתאימו בדיוק לצורכי בית העסק שלכם.

לקריאת חומר נוסף אודות סוגי סוככים בקרו באתר הבית שלנו בכתובת
www.hhl-g.co.il

קישור ממומן:  

חתימה אישית:
המרכז הישראלי לסוככים מתמחים בייצור והתקנת סוככים. /p/ המרכז הישראלי לסוככים הינה חברה הפועלת בכל רחבי הארץ המספקת פתרונות סיכוך והצללה דקורטיביים מתקדמים. /p/ חברתנו מהמובילות בתחום /p/ הידע והניסיון המקצועי שצברנו עם השנים יחד עם אנשי המקצוע מהשורה הראשונה מאפשרים לנו להציע סט של שרותי הצללה מתקדמים ובכך לענות על הצרכים הפרקטיים והשיווקיים של לקוחותינו.

www.hhl-g.co.il

שתף בפייסבוק    שתף בגוגל    שתף בטוויטר    שתף ביוטיוב    שתף בפינטרסט

הרשמה לאתר

תגובות למאמר

הוספת תגובה

  שם
  אימייל
  אתר
 

 
  רשום את קוד האבטחה
 

קישורים נוספים באתר: