דף פייסבוק      גוגל+      ערוץ יוטיוב 930.co.il
דף הבית   |   התחברות לאתר   |   הרשמה לאתר   |   כניסה

תהליך רכישת רכב יד שניה שונה

קישור: רכב למכירה בצפון   מספר צפיות: 1004   כותב: autocarkoil

תאריך פרסום: 06/03/2016 10:24:23

אנחנו יודעים פחות או יותר למה לצפות מרכב חדש. רכב שהיה בשימוש על ידי אדם או גורם אחר עבר שחיקה מסוימת שהמידה שלה תלויה באופן ובזמן השימוש. מסיבה זו ישנם מספר דברים שחשוב לשים עליהם דגש כאשר מגיעים לסוכנות לבחור רכב מיד שניה.

דעו מה אתם רוצים וכמה אתם מעוניינים להשקיע - עוד לפני שאתם יוצעים מהבית ערכו רשימה של רכבים או דגמים שמעניינים אתכם ושבהם תרצו להתמקד. חיפוש בסיסי בגוגל אמור לתת לכם מושג כללי לגבי כמה הרכב הרצוי אמור לעלות ולתת לכם רמז באשר מסגרת התקציב שלכם. הכנה זו תמנע מכם להתפזר כשתגיעולסוכנות ולהוציא סכומים מופקעים.

הקפידו על מיקום וזמן מתאימים - מיקום ותאוקה יכולים להשפיע על נראות הרכב, הצבע שלו ולסייע לטשטש או להעלים פגמים. מסיבה זו מומלץ להתרשם מהרכב בתצוגה חיצונית תחת אור שמש טבעית. זה יאפשר לכם לבחון את הרכב במצב האופטימלי ביותר ולקבל מושג מדויק יותר באשר למצבו.

בעלים קודמים - מצב הרכב המשומש תלוי מאוד לא רק בדגם או שנת הייצור אלא גם באופן בו טיפלו בו הבעלים הקודמים שלו ובסוג השימוש שנעשה בו. רכבים רבים המגיעים לסוכנויות יד שניה מובאים מחברות השכרה, ליסינג, אבטחה ומשרד הבטחון. חשוב לדעת את זה ולקחת דברים אלה בחשבון. אדם השוכר רכב מחברת השכרה יתייחס אליו בפחות זהירות ממה שהיה נוהג ברכבו הפרטי.

היסטוריית טיפולים - יש באפשרותכם לבקש את תיק הטיפולים המלא של הרכב מהסוכן. בדקו היטב את התיק וודאו כי הרכב לא היה מעורב בתאונות.

מנוע - מנוע הוא רכיב יקר מאוד במכונית. החלפתו יכולה להגיע לסכומים גבוהים מאוד, מה שיהפוך את כל הרכישה ללא משתלמת ולא כידאית. חשוב לוודא כי המנוע במצב תקין. עוד לפני הבדיקה במכון תוכלו לוודא את תקינותו על ידי חימום הרכב והתבוננות תחתיו - אם מצאתם כתמי שמן ברי שהדבר מצריך בירור נוסף.

נסיעת התרשמות - חשוב להרגיש בנוח בתוך הרכב שבכוונתכם לרכוש. על מנת לוודא זאת קחו אותו לנסיעת התרשמות קצרה וודאו כי המושב נוח לכם, כי יש לכם מקום לרגליים, שלא כואב לכם הגב בזמן נסיעה ולתחושת ההגה בידיים בזמן הנסיעה.

קישור ממומן:  

חתימה אישית:

רכישת רכב יד שנייה, רכישת רכב משומש, רכישת מכונית יד שנייה

שתף בפייסבוק    שתף בגוגל    שתף בטוויטר    שתף ביוטיוב    שתף בפינטרסט

הרשמה לאתר

תגובות למאמר

הוספת תגובה

  שם
  אימייל
  אתר
 

 
  רשום את קוד האבטחה
 

קישורים נוספים באתר: