דף פייסבוק      גוגל+      ערוץ יוטיוב 930.co.il
דף הבית   |   התחברות לאתר   |   הרשמה לאתר   |   כניסה

כיצד לתכנן אירוע בטבע המותאם גם לנכים?

קישור: שירותי נכים   מספר צפיות: 963   כותב: sanitatziaco

תאריך פרסום: 13/03/2016 15:06:41

גם האירוע ההמושקע ביותר נדון לכשלון כאשר אינו לוקח בחשבון את צרכיהם של כלל המשתתפים. שירותי נכים כבר מזמן אינם בחירה אלא עובדה הקבועה בחוק. אך אין מדובר רק על אספקט המשפטי, אלא על התחשבות אנושית וכבוד לכל אדם ולכל אורח באירוע. אחרי הכל, האורחים לא זוכרים רק את האוכל או המוזיקה, אלא גם את השירותים. בעבר התקנת שירותים ניידים המותאמים לנכים נחשבה לעבודה קשה ומאתרגרת, אך כיום אין הדבר עוד כך. פיתוח הטכנולוגיה והתאמתה לצרכי המשתמשים אפשרה עיצוב ויצירה של תאי שירותים מפוארים, נוחים ומעוצבים המתאימים גם לנכים.

שירותי הנכים אינם שונים משירותים ניידים רגילים ויכולים להתאים בקלות לכל מקום ולכל תנאי שטח. ניתן להתקין אותם בטבע, בפארקים או בחצר הבית. תאי השירותים מוקמים בסמוך למועד האירוע וניתן להשאירם לכל פרק זמן שרוצים. השירותים מתאימים למגוון אירועים, כגון חתונות, כנסים עסקיים, ימי חברה, הופעות, פסטיבלים ועוד.

שירותי הנכים מעוצבים בצורה המנגישה אותם לנכים בצורה אופטימלית, הכוללת מדרך עליה המאפשר שימוש עצמאי, דלת כניסה רחבה, ידיות אחיזה, כיור בגובה המתאים וכל אבזור חיוני נוסף.

תאי השירותים בעלי עיצוב יוקרתי המשדרג את האירוע ומאפשר חוויית משתמש נעימה ונוחה שהאורחים יזכרו לעוד הרבה מאוד זמן. כל שירותי נכים מאובזרים במנגנון נעילה פנימית, אסלה מחרס, מיכל הדחה, כיור יוקרתי, מראה, סבון, מתקן לנייר, פח אשפה, תאורה, פתחי אוורור ועוד.

אף אירוע אינו מושלם בלי שירותים ויש לתת מענה לצורך זה באותו כובד ראש שמתייחסים לצרכים האחרים של האורחים.

קישור ממומן:  

חתימה אישית:

שתף בפייסבוק    שתף בגוגל    שתף בטוויטר    שתף ביוטיוב    שתף בפינטרסט

הרשמה לאתר

תגובות למאמר

הוספת תגובה

  שם
  אימייל
  אתר
 

 
  רשום את קוד האבטחה
 

קישורים נוספים באתר: