דף פייסבוק      גוגל+      ערוץ יוטיוב 930.co.il
דף הבית   |   התחברות לאתר   |   הרשמה לאתר   |   כניסה

מתנות ליולדת - היום המאושר

קישור: mamy-le.co.il/   מספר צפיות: 1059   כותב: mamyle100

תאריך פרסום: 22/04/2016 08:44:07

זהו יום מרגש, אשר כולל בתוכו את תחילתה של דרך מיוחדת במינה. הדרך שלנו, המביטים מן הצד, להיות שותפים למהלך הזה היא, בין היתר, בהענקת מתנות ליולדת מסוגים שונים. מתנות אלו, בייחוד כאשר הן עשויות באיכות גבוהה, ילוו את האם ואת הרך הנולד בחודשים הראשונים לחייו ואף מעבר לכך.

טווח עצום של מתנות
מתנות ליולדת יכולות להגיע באופנים רבים ומגוונים, כך שכל אחד יוכל למצוא לעצמו מתנה שאותה הוא ירצה להעניק ליולדת. מתנות כאלו יכולות להיות, למשל, להיות מתנות שמוגשות ליולדת עוד כשהיא נמצאת בבית החולים בסלסלות שונות. לצד מתנות אלו, ניתן להקדיש מתנות גדולות יותר וניתן אף לקנות חדר שלם לתינוק בתור מתנה ליולדת- חדר הכולל שידת החתלה, עריסה לתינוק ופריטים נוספים. אנחנו גם יכולים לבחור האם להעניק מתנות המיועדות יותר ליולדת (למשל, קרם גוף בניחוח מיוחד) או מתנות המיועדות לתינוקות (ביגוד מיוחד לתינוקות, למשל).

מתנות לתאומים או לשלישיה
כאשר מדובר על תאומים או שלישיה, מדובר, כמובן, בשמחה גדולה פי כמה, אך גם בכאב ראש לא קטן- לא קל לגדל שניים או שלושה תינוקות, שבוכים בו זמנית בגלל רעב, חיתול לא יבש או גזים בבטן. הדרך שלנו להקל ולו במעט על ההורים שלהם היא בקניית מתנות ליולדת שמיועדות לתאומים או לשלישיות. מתנות אלו יהיו בדרך כלל מארזים, אשר יכילו מוצרים שונים לתינוקות, פי שתיים או פי שלושה מהכמות הרגילה- יותר בובות, יותר מגבות, יותר מגבונים וכן הלאה. המארזים הללו נבדלים גם בעיצוב החיצוני שלהם, כך שמארזים אשר מיועדים לתאומים המורכבים משני בנים שונים ממארזים המיועדים לתאומות או לתאומים של בן ובת.

מאמיל'ה- בדיוק בשבילך
כאשר אנחנו קונים מתנות ליולדת ולתינוק, חשוב לנו לדעת שאנחנו מעניקים להם את הטוב ביותר. כשאתם מגיעים למאמיל'ה, אתם יכולים להיות בטוחים, כי בקנייתכם, אתם מקבלים את התמורה הטובה ביותר, אותה תוכלו להעניק לאם ולתינוק הנולד. ברשותנו מתנות במבחר עיצובים, גדלים ומחירים, המותאמות לכל אחד ואחת המגיעים אלינו. אנו מקיימים מערך משלוחים רחב ואנו גם מפעילים מועדון לקוחות- כך, כל מי שמצטרף למועדון שלנו, זוכה לקבל הנחה בכל רכישה החל מהקנייה הבאה שלו במאמיל'ה.

קישור ממומן:  

חתימה אישית:

מתנה ליום מאושר, מתנה ליולדת המאושרת, מתנות ללידה

שתף בפייסבוק    שתף בגוגל    שתף בטוויטר    שתף ביוטיוב    שתף בפינטרסט

הרשמה לאתר

תגובות למאמר

הוספת תגובה

  שם
  אימייל
  אתר
 

 
  רשום את קוד האבטחה
 

קישורים נוספים באתר: