דף פייסבוק      גוגל+      ערוץ יוטיוב 930.co.il
דף הבית   |   התחברות לאתר   |   הרשמה לאתר   |   כניסה

מה הקשר בין השמנת יתר לבעיות פוריות

קישור: "סודות איך להצליח להרות בקלות"   מספר צפיות: 920   כותב: returntofertility

תאריך פרסום: 09/08/2016 11:40:04

האם יש לך עודף משקל?
האם בנוסף לכך יש לך גם בעיית פוריות?
האם שני הדברים יחד גורמים לך לדכדוך במצב רוח, לתסכול וחוסר אונים?
האם את רוצה לדעת איך להרות ולהיות שמחה בחיים?

יש נשים עם השמנת יתר ועם בעיות פוריות וכל מה שהן שומעות מסביבה – יותר אצלן רגשות אשם על מצבן החיצוני. ובמקום חיזוק בתקופה קשה של בעיות פוריות – הן מקבלות סוג של נזיפה – 'אם רק היית יורדת במשקל – היית נכנסת להריון', 'יש לך בעיות פוריות רק בגלל שאת עם עודף משקל'. גם רופאים תומכים בדעה הזאת, ושולחים את הנשים לדיאטנית או מראש משכנעים את האישה שיהיה לה קשה להרות.

ביקור בחדרי יולדות יכול אולי לשנות את התפישה שלך – כך שתוכלי לראות נשים עם עודף משקל – יולדות בלי שום בעיה ומהסיפורים שלהן תוכלי להבין שגם נכנסו להריון בקלות. אז איך אני מסבירה את התופעה הזאת? נשים עם עודף משקל מתחלקות לשתי קבוצות.

קבוצה ראשונה – נשים שאין להן בעיה איך שהן נראות. קבוצה יחסית קטנה, כי משקל יתר מקבל פיטבק שלילי מהסביבה. אלה נשים שקבלו את עצמן כמו שהן. קבלה – פירושה לאהוב את עצמך ולדעת ששינוי אפשרי. לנשים מהקבוצה הזאת אין בעיית פוריות בגלל השמנת יתר (אני לא פוסלת כאן טראומות מילדות שיכולות להוביל לבעיית פוריות), הן נכנסות להריון בקלות ויודעות להגיד תודה על הדברים הטובים בחייהן. קבוצה שניה – נשים שיש להן בעיה עם איך שהן נראות. חוסר הערכה ואהבה עצמית ממראה החיצוני בא ומשפיע על הגוף ויוצר בעצם בעיית פוריות. זה אומר שלא השמנת יתר יוצרת בעיית פוריות אלא ההתייחסות של האישה כלפי השמנת יתר שלה. חוסר רצון של האישה לקבל את עצמה, להתחיל לאהוב את עצמה, להעריך את עצמה – יוצרים אצלה התנגדות פנימית. יכול להיות שגם קונפליקט פנימי, מצד אחד "אני רוצה להרות ולהיות אימא", מצד שני "ילד שלי יצחק עלי או מישהו עלול לצחוק עלי או לא מגיע לי כי אני שמנה" בא לידי ביטוי בבעיית הפוריות. אם את שייכת לקבוצה הזאת – אני יכולה להגיד לך שב-90% אישה נכנסת להריון בקלות אחרי שהיא משנה את התפישה שלה לגבי מראה החיצוני שלה. זה אומר שרוב הסיכויים – שאם תטפלי בתחושות שלך לגבי עצמך, תתחילי להעריך ולאהוב את עצמך – בעיית פוריות כבר לא תהיה.

לסיכום, השמנת יתר משפיע על בעיית הפוריות רק אם את מאפשרת זאת. אם את חשה טוב כלפי עצמך וכלפי גופך – לא תהיה לך בעיה להרות. אם את לא אוהבת את גופך – בעיית הפוריות תיפתר מעצמה אם תעשי טיפול ותתחילי לאהוב את עצמך. אני שולחת לך המון אהבה! את חייבת לאהוב את עצמך כי אין עוד כמוך בעולם!

קישור ממומן:  

חתימה אישית:
הודיה בכור, בעלת עסק "חזרה לפוריות בדרך הטבעית". אני מנחה נשים שהן מאותגרות פוריות. ויחד בתהליך ליווי עד ההיריון (או הלידה) אישה עוברת שינוי בחיים בעזרת שחרור דברים שנמצאים בתת-מודע ומשפיעים על המציאות. אני לא מבטיחה הריון, אבל אני כן מבטיחה שאישה תרגיש משוחררת, אהובה, שלווה, רגועה, בטוחה בכל הדרך עד ההיריון והלידה. אני מאפשרת לקבל ממני שיחת אבחון טלפונית במתנה - כדי לדעת האם ואיך אני יכולה לעזור לך. הפרטים באתר שלי.

http://www.returntofertility.com/sqpnv/

שתף בפייסבוק    שתף בגוגל    שתף בטוויטר    שתף ביוטיוב    שתף בפינטרסט

הרשמה לאתר

תגובות למאמר

הוספת תגובה

  שם
  אימייל
  אתר
 

 
  רשום את קוד האבטחה
 

קישורים נוספים באתר: