דף פייסבוק      גוגל+      ערוץ יוטיוב 930.co.il
דף הבית   |   התחברות לאתר   |   הרשמה לאתר   |   כניסה

האם יש דרך להקל על הסבל בטיפולי הפוריות?

קישור: "סודות איך להצליח להרות בקלות"   מספר צפיות: 774   כותב: returntofertility

תאריך פרסום: 14/08/2016 18:28:20

טיפולי פוריות מלווים בהרבה סבל. האם היית רוצה להקל על הסבל שאת עוברת?

מישהי אחרי טיפול אמרה לי פעם "עכשיו בזכות NLP זה עדיין כואב לי אבל אני לא סובלת". מה גורם לסבל אצל אישה? יש כמה גורמים. זה יכול לבוא מהשוואה 'למה אני שונה מאחרות שנכנסות להריון בקלות'. זה יכול להיות מתפישה לא נכונה של טיפולי פוריות כמו 'זה עונש שלי בגלל...'. זה יכול לבוא בגלל הצורך להאשים מישהו אחר 'בעיית פוריות אצל בעלי, ואני הסכמתי רק בשבילו', 'זה הכל הגלל טראומה שעשה/ עשתה לי …'. זה יכול להיות גם 'לא מגיע לי לסבול כך'. המכנה המשותף בין כל האפשרויות האלה – שהן יוצרות תחושת הקורבנות אצל אישה. אישה תופשת את עצמה – כמישהי שקופאים עליה טיפולי פוריות שהיא לא רוצה או לא זקוקה להן – והיא אין לה מה לעשות אלא להיות הקרבן. קרבן בעצם – אומר שהוא הכי מסכן. אנשים חווים תחושת הקרבנות כאשר הם לא לוקחים אחריות על עצמם.

אישה שעוברת טיפולי פוריות מתוך עמדה של קרבן – חושבת שהיא לא תצליח לעמוד בדרישות של הרופאים, כי כל הזמן עסוקה בלמצוא מישהו שיכול להציל אותה, היא דורשת הרבה תמיכה מהסובבים אותה כי היא חושבת שהם חייבים לעזור לה. וכאשר הם נענים לדרישות שלה – היא מתחילה להתעצבן כי זה עוד יותר מחזק אצלה את תחושת המסכנות.

הסבל האת מרגישה בעקבות טיפולי הפוריות – הוא לא פרופורציונלי לרמת הכאב. אפשר להגיע למצב שמבצעים טיפולי פוריות, כואבים אך לא סובלים. הרבה פעמים תחושת קרבן נוצרת בילדות. זה תחושה של ילדה קטנה פגיעה שקשה לה להתמודד עם החיים. רק שאת גדלת ונשארת עדיין עם תחושה שאת ילדה קטנה.

יכול להיות שאצלך תחושת קרבן הולכת ביחד עם התחושה שמשהו בך פגום ולכן את לא נכנסת להריון. וזה לא נכון, להיפך, כדאי לך לשנות את תפיסתך לכך שיש לך הזדמנות להרות בזכות טיפולי פוריות, כי יש נשים שאין להן אפילו הזדמנות הזאת.

לצאת מתחושת הקרבן – אומר לקחת אחריות על מצבך, תחושתייך, מחשבתייך. זה אומר להפסיק עם רגשות הנחיתות שלך – ולדעת לקבוע לעצמך מטרות ודרך להשיג אותם. לסיכום, סבל נגרם בעקבות תחושת הקרבן שאת חווה כל הזמן. וכדי להקל על הסבל או להעלים אותו לגמרי – יש צורך להיפתר התחושת הקרבן ולהפוך ועצמאית ואחראית. בהצלחה!

קישור ממומן:  

חתימה אישית:
הודיה בכור, בעלת עסק "חזרה לפוריות בדרך הטבעית". אני מנחה נשים שהן מאותגרות פוריות. ויחד בתהליך ליווי עד ההיריון (או הלידה) אישה עוברת שינוי בחיים בעזרת שחרור דברים שנמצאים בתת-מודע ומשפיעים על המציאות. אני לא מבטיחה הריון, אבל אני כן מבטיחה שאישה תרגיש משוחררת, אהובה, שלווה, רגועה, בטוחה בכל הדרך עד ההיריון והלידה. אני מאפשרת לקבל ממני שיחת אבחון טלפונית במתנה - כדי לדעת האם ואיך אני יכולה לעזור לך. הפרטים באתר שלי.

http://www.returntofertility.com/sqpnv/

שתף בפייסבוק    שתף בגוגל    שתף בטוויטר    שתף ביוטיוב    שתף בפינטרסט

הרשמה לאתר

תגובות למאמר

הוספת תגובה

  שם
  אימייל
  אתר
 

 
  רשום את קוד האבטחה
 

קישורים נוספים באתר: