דף פייסבוק      גוגל+      ערוץ יוטיוב 930.co.il
דף הבית   |   התחברות לאתר   |   הרשמה לאתר   |   כניסה

איך הורים יכולים להשפיע על היכולת שלך להיכנס להריון

קישור: מחפשת נשים שמוכנות להגיע להצלחה אישית דרך אתגר הפוריות. לפרטים והרשמה לשיחת אבחון והתאמה לחצי עכשיו   מספר צפיות: 709   כותב: returntofertility

תאריך פרסום: 12/01/2017 11:49:09

המאמר הזה נולד בעקבות שיחות שניהלתי עם כמה לקוחות שלי.

וראיתי שיש קשר בין מה שאישה מספרת על אימא שלה לבין מה שהיא בעצמה עוברת

באתגר הפוריות. ואני שמאוד אוהבת תגליות – התחלתי לחקור והגעתי למסקנה שבאמת יכול להיות מצב כזה.

יכול להיות מצב שבו אישה חוזרת על אותה בעיה כמו של אימא שלה. למה? כי את פעם היית ילדה קטנה. ובתור ילדה קטנה רצית יחס. ותזכרי שמוכח שאם ילדים לא מקבלים יחס חיובי אז הם יעדיפו יחס שלילי על פני התעלמות. אז רצית יחס... ואחד הדרכים להשיג יחס מההורים ומאימא בעיקר זה 'להמשיך את הבעיה שלה'. אני אסביר את זה בדוגמה. נגיד אימא שלך מפחדת מכל דבר ובתור ילדה קטנה בתת-מודע את מחקה את ההתנהגות הזאת ואת מפחדת מכל דבר. אימא שלך היא מאוד מבינה אותך, היא כל הזמן חושבת עליך ומזדהה איתך.

בעצם היא צריכה קשר איתך ואת – קשר איתה. ובעצם קיבלנו כאן תלות של אחת מהשניה דרך הפחדים. איפה הבעיה? חוץ מעובדה שיש כאן בעיה רצינית, אך היא קשורה לתחום של הורים וילדים ולא לפוריות. את גודלת וקיים בך את הדפוס הזה של פחד מכל דבר.

ועכשיו כשאת מנסה להיכנס להריון ולא מצליחה זה מעלה בך אותו פחד מהלא-מודע שלך. זה דפוס אוטומטי שמנהל לך את החיים.

ואת לא מכירה את עצמך ללא הפחד הזה. את זוכרת ממה הכל התחיל? מזה שרצית יחס... אז פעם היית ילדה קטנה ובחרת בדפוס התנהגות שיכולת, אך היום את אישה בוגרת ואת יכולה לבחור לשנות ולשחרר את עצמך מהכבלים האלו.

אילו חיים יהיו לך ללא הפחד הזה? הקשר התלותי הזה יכול להיווצר בהתנהגויות מסוימות או גם באותן מחלות שיש לשניכן.

מהו הפתרון? פתרון בראש ובראשונה לנתק את הקשר התלותי. לא בניתוק פיזי אלא בניתוק רגשי.

כמובן, לפני הכל צריך לבדוק ולהראות לך איך את נותנת יחס חיובי לעצמך, איך את מעריכה את עצמך, אוהבת את עצמך. ועדיין יכול להיות שעניין הפוריות יהיה קשור לרגשות שליליים כמו פחד.

בשביל זה אני עושה תהליך לשחרור רגשות שליליים. כך בעצם במקום לסחוב איתך את הבעיה של אימא שלך – את גם משתחררת מהבעיה וגם מצליחה להרות.

עוד נקודה שרציתי להאיר אותה. במידה ואת לא עושה את התהליך על עצמך, ועדיין נכנסת להריון, ילד שלך עלול בתת-מודע לקחת ממך את הבעיה ולקבל ממך יחס דרך יצירה של אותה בעיה. אחד מכם צריך להיות יותר חכם ולשבור את הקשר.

לסיכום, ההורים לא יכולים להשפיע עליך שתהיה אצלך בעיה. מי שעושה את זה זאת את. פעם זה היה לא מודע – וכך קיבלת יחס, ועכשיו כשאת מודעת – הגיעה זמן לשחרר.

קישור ממומן:  

חתימה אישית:
הודיה בכור, בעלת עסק "חזרה לפוריות בדרך הטבעית". אני מנחה נשים שהן מאותגרות פוריות. ויחד בתהליך ליווי עד ההיריון (או הלידה) אישה עוברת שינוי בחיים בעזרת שחרור דברים שנמצאים בתת-מודע ומשפיעים על המציאות. אני לא מבטיחה הריון, אבל אני כן מבטיחה שאישה תרגיש משוחררת, אהובה, שלווה, רגועה, בטוחה בכל הדרך עד ההיריון והלידה. אני מאפשרת לקבל ממני שיחת אבחון טלפונית במתנה - כדי לדעת האם ואיך אני יכולה לעזור לך. הפרטים באתר שלי.

http://www.returntofertility.com/sqpnv/

שתף בפייסבוק    שתף בגוגל    שתף בטוויטר    שתף ביוטיוב    שתף בפינטרסט

הרשמה לאתר

תגובות למאמר

הוספת תגובה

  שם
  אימייל
  אתר
 

 
  רשום את קוד האבטחה
 

קישורים נוספים באתר: