דף פייסבוק      גוגל+      ערוץ יוטיוב 930.co.il
דף הבית   |   התחברות לאתר   |   הרשמה לאתר   |   כניסה

עשיתי כבר מלא דברים למה שהפעם זה יעבוד לי

קישור: מחפשת נשים שמוכנות להגיע להצלחה אישית דרך אתגר הפוריות. לפרטים והרשמה לשיחת אבחון והתאמה לחצי עכשיו   מספר צפיות: 708   כותב: returntofertility

תאריך פרסום: 15/01/2017 22:33:58

חלק מהנשים שמגיע אלי כבר מיואש לגמרי כי הן ניסו כבר כל כך הרבה אפשרויות, עצות, סגולות, ועדיין דבר כזה טבעי כמו הריון לא קורה אצלן.

מרוב ייאוש הן משוטטות באינטרנט כדי לחפש 'נס' שיביא להן הריון, אבל באמת בפנים הם כבר נורא סקפטיות לגבי שזה אפשרי.

אם המצב הזה מוכר לך, אני מזמינה אותך לקרוא עד סוף המאמר. אחת הסיבות לתחושת הייאוש יכולה להיות עובדה שאת מנסה כל דבר שאת שומעת.

מנסה פעם-פעמיים, חושבת שזה לא עוזר ומחפשת את הדבר הבא שיביא לך נס. בעצם את קופצת, ולא באמת נותנת אמון והולכת עד הסוף בדרך מסוימת. יש שני דרכים - דרך שלי ודרך רגילה. בעצם הדרך הרגילה אומרת כך 'אם את לא מצליחה להיכנס להריון במשך שנה-שנתיים אז תלכי לעשות בדיקות. גם אם בדיקות תקינות וגם אם לא – אישה מתחילה תהליך שבעיני נקרא 'אם הריון לא קורה מעצמו, בואו נעשה ניצור אותו בכוח' – הורמונים, הזרעות, הפריות'.

תהליך הזה מביא המון תסכול ואכזבות ופחד מתעצם. בדרך שלי אני אומרת – בואי נעצור ונחשוב. הרי כל דבר שהשגת במלחמה – האם נהנית ממנו, האם אחרי המלחמה הרגשת מלאת אנרגיות ושטוב לך או מרוקנת? בעצם כדי לבטל את הצורך ב'מלחמה על ההיריון', אני בודקת מה גורם לכך שאת לא נקלטת להריון.

לכל אחד מאיתנו יש הרגלי חשיבה שונים. הנה דוגמה מעשית להרגלי חשיבה שונים: הזכרי באירוע שהוא היה משמח עבורך. אני רוצה שתדמייני אותו לפרטי פרטים, איפה היית, עם מי, מה לבשת. כשאת נמצאת במחשבה שלך שם – איך את מרגישה, אילו תחושות עולות בך? ועכשיו את מוזמנת לחשוב על ההיריון שאין לך, אם עשית טיפולים שלא צלחו – תזכרי בהם. איך את מרגישה עכשיו, אילו תחושות עולות בך? מכיוון שחשוב לי שתרגישי טוב, לפני שנמשיך אני רוצה שתחזרי על החוויה החיובית.

ועכשיו הסבר – מאחורי כל חוויה יש סיפור שהוא בלתי נשמע. אם הסיפור הוא חיובי – זה יגרום לתחושות חיוביות, ואם סיפור הוא שלילי – יגרום לתחושות שליליות. בדרך כלל אנחנו לא מודעים לסיפור, אלא אנחנו חיים ביומיום וזה נראה כך: כועסת, מתרגשת, עצובה, כועסת, זועמת, שמחה כו'. אנחנו לא חיים אלא מופעלים על ידי טריגרים מבחוץ – שגורמים לנו להרגיש כך או אחרת.

אם ההיריון שלך יוצר אצלך תחושות שליליות סימן שיש שם דפוס חשיבה אוטומטי – סיפור כלשהו שאת מספרת לעצמך – וגורם לך לתחושות אלו.

אז תדעי לך שאת יכולה להיכנס להריון למרות הסיפור, אבל הסיפור הזה הוא חי וקיים ולא נעלם מעצמו, הוא פשוט יצוץ במקומות אחרים. ובשביל לבטל אותו וכדי להפסיק להרגיש דברים בצורה אוטומטית – צריך לעבור תהליך שינוי.

לסיכום, את לא יכולה לדעת מה יעזור לך או לא להיכנס להריון. יחד עם זאת הפעם יש לך אפשרות לעבור שינוי, להתחיל להרגיש תחושות חיוביות כלפי הניסיון להרות, כלפי עצמך, כלפי גופך.

קישור ממומן:  

חתימה אישית:
הודיה בכור, בעלת עסק "חזרה לפוריות בדרך הטבעית". אני מנחה נשים שהן מאותגרות פוריות. ויחד בתהליך ליווי עד ההיריון (או הלידה) אישה עוברת שינוי בחיים בעזרת שחרור דברים שנמצאים בתת-מודע ומשפיעים על המציאות. אני לא מבטיחה הריון, אבל אני כן מבטיחה שאישה תרגיש משוחררת, אהובה, שלווה, רגועה, בטוחה בכל הדרך עד ההיריון והלידה. אני מאפשרת לקבל ממני שיחת אבחון טלפונית במתנה - כדי לדעת האם ואיך אני יכולה לעזור לך. הפרטים באתר שלי.

http://www.returntofertility.com/sqpnv/

שתף בפייסבוק    שתף בגוגל    שתף בטוויטר    שתף ביוטיוב    שתף בפינטרסט

הרשמה לאתר

תגובות למאמר

הוספת תגובה

  שם
  אימייל
  אתר
 

 
  רשום את קוד האבטחה
 

קישורים נוספים באתר: