דף פייסבוק      גוגל+      ערוץ יוטיוב 930.co.il
דף הבית   |   התחברות לאתר   |   הרשמה לאתר   |   כניסה

צילום הריון בחיק הטבע

קישור: צילום הריון בטבע   מספר צפיות: 841   כותב: yortem

תאריך פרסום: 07/02/2017 13:55:11

נשים הריוניות רבות מחפשות פעילות לעשות בזמן תקופת ההריון.

אם יש משהו מיוחד בתקופת ההריון זה ללא ספק האפשרות לגשת ליום צילומים מרתק של צילומי הריון.

ישנן צלמות הריון רבות שיגרמו לך לגלות את עצמך מחדש ולקבל בוק של צילומים בדיוק כמו שתמיד חלמת. אך כשאת הולכת לצילום הריון יש 2 אפשרויות בפנייך. צילום הריון בטבע או צילום הריון בסטודיו.

הצילומים בסטודיו יכולים להיות ממש נהדרים. הסטודיו הוא מקום נהדר, ממוזג שמכיל אפשרויות רבות לצילומים רבים בסגנונות שונים, אבל מה בדיוק הטעם שלך? לשבת בתוך הסטודיו ולהצטלם או לבלות בטבע ולהפוך את החוויה הנפלאה הזאת ליום מיוחד במינו? מי שאוהבת את הטבע יודעת כבר במה היא בוחרת, אבל לפני שאת הולכת להצטלם בטבע חשוב שתדעי שיש 2 צדדים למטבע. אמנם השמש החמימה ורעש העצים והציפורים זה נהדר, אבל יש גם חסרונות לצילום בטבע. נתחיל מזה שצילום בטבע הוא התפשרות על תנאי התאורה.

כשהצלמת מצלמת אותך בסטודיו היא יודעת טוב מאוד איך היא רוצה את התאורה והיא יכולה לעשות משהו בעניין, אבל צילום בטבע הופך את זה למורכב יותר. צלמת מנוסה תביא איתה ציוד שיעזור לה לצלם בטבע בצורה יותר טובה, אך בסופו של דבר יש גבול. השמש יכולה להיות בזווית לא טובה או שהיא דווקא מסתתרת מאחורי העננים ושלא נדבר על זה שבימים מסוימים יש מזג אוויר שלא מאפשר צילום איכותי מספיק.

הדבר השני הוא שצילום בטבע מגביל אותך מבחינת הזמן שבו את הולכת להצטלם. אם ירד גשם? אם יהיה חם מדי? אם יהיה קר מדי? כל השאלות האלו שקשורות למזג האוויר מגבילות אותך. עם זאת, חשוב לזכור שזו חוויה משתלמת והצילומים בטבע יוצאים בדרך כלל נהדרים.

צלמים מקצועיים יודעים להסתדר עם קשיים שנתקלים בהם בדרך, אבל הבחירה היא בסופו של דבר שלך!

קישור ממומן:  

חתימה אישית:

שתף בפייסבוק    שתף בגוגל    שתף בטוויטר    שתף ביוטיוב    שתף בפינטרסט

הרשמה לאתר

תגובות למאמר

הוספת תגובה

  שם
  אימייל
  אתר
 

 
  רשום את קוד האבטחה
 

קישורים נוספים באתר: